BKM Express ile indirimli Steam cüzdan kodu nasıl alınır?

Özellikle oyuncuların merakla beklediğim Steam sonbahar indirimleri başladı. Oyun alışverişlerine başlamadan önce, bu indirimlere indirim ekleyecek bir kampanyayı sizlerle paylaşmak istedik.

BKM Express‘in yaptığı kampanya ile birlikte, Steam cüzdan kodlarını yüzde 25 indirimli almanız mümkün. Yani Steam indirimlerine ilaveten bir %25 daha indirim! İndirimlerden nasıl yararlanabileceğinizi adım adım aktaralım.

Öncelikle ihtiyacınız olan BKM Express uygulamasını indirmek. Uygulamayı aşağıdan telefonunuza indirin ve hala değilseniz, BKM Express’e üye olun.

BKM Express
BKM Express
Price: Free
BKM Express
BKM Express

BKM Expres uygulamasını indirip üye olmanızın ardından yapmanız gerekenleri ise sırasıyla aşağıdaki gibi ekran görüntüleriyle aktardık.

Uygulamaya giriş yapın, “Express Ödeme” sekmesinden “Dijital Kod Ödemesi” bölümünü seçin. Buradan Steam’i seçin, sonrasında hangi tutarda Steam cüzdan kodu almak istediğinizi seçin. Ödeme ekranında BKM Express’e tanımlı kartınızla ödemenizi tamamlayın, BKM Express hesabınıza kart tanımlı değilse kart tanımlama işlemini kartınızın sadece ilk 6 ve son 4 hanesini girerek gerçekleştirebilirsiniz.

BKM Express uygulaması üzerinden bir sonraki ekranda Steam’e yazmanız gereken dijital kod karşınıza çıkacak. Bununla birlikte size otomatik bir e-posta iletiliyor ve kodunuz burada da yer alıyor. Daha sonra koda ulaşmak isterseniz, kod aynı zamanda BKM Express uygulaması üzerinde yaptığınız işlemin yanında gözüküyor.

Hazır Steam sonbahar indirimleri gelmişken, indirime indirim ekleyerek oyun almak için bu kampanyayı kaçırmamanızı öneririz. Bu arada günde en fazla 2 kod satın alınabildiğini belirtelim, diğer kampanya detaylarını da buradan okuyabilirsiniz.