ICBC mobil uygulamasını kullanan müşterilerine tüm ATM’leri ücretsiz yaptı

Dünyanın en büyük bankası ünvanını elinde bulunduran Çinli ICBC, Türkiye’ye özel olarak geliştirdiği yeni mobil bankacılık uygulamasını yeniledi.

ICBC Turkey müşterileri, uygulamayı kullanmaları halinde Türkiye’deki tüm bankaların ATM’lerinden ücretsiz olarak para çekebilecek. Böylece ICBC’nin mobil uygulamasını kullanan müşteriler, diledikleri ATM’den para çekerken (çekilen para tutarının 200 TL ve üzerinde olması gerekiyor) hiçbir ücret ödemeyecek.

Yenilenen ICBC Turkey mobil bankacılık uygulaması bu özellikle birlikte ücretsiz EFT ve havale imkanı da sunuyor. Kullanıcı dostu olarak tasarlanan uygulama, kart bilgilerine gerek olmadan şifre alma, ek bir şifre girmeden sanal kart işlemi yapma, kişiselleştirilebilir menüsü ile dikkat çekiyor.

ICBC Turkey mobil uygulaması müşteri odaklı olarak tasarlanmış. Akıllı telefonunuzu salladığınızda müşteri hizmetlerine kolayca ulaşabilmeniz için özel bir menü açılıyor. Böylece müşteri hizmetlerine ulaşmak istediğinizde hiç uğraşmadan ve navigasyonda kaybolmadan destek alabiliyorsunuz.

ICBC Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Gao Xiangyang, yeni mobil uygulalarıyla ilgili şunları söyledi:

6 yıldır üst üste dünyanın en büyük bankası unvanının sahibi olan ICBC, faaliyet gösterdiği her ülkede olduğu gibi Türkiye’deki müşterilerine de en iyi hizmeti vermek için aralıksız çalışıyor. Yaptığımız her projede olduğu gibi bu projede de müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını birinci sıraya koyduk ve ICBC’nin gücünü müşterilerimizin memnuniyeti için kullanmak istedik. Bu amaçla, yeni mobil bankacılık uygulamamıza giriş yapan tüm müşterilerimizin sayı sınırı olmadan Türkiye’deki tüm bankaların ATM’lerini ücretsiz kullanacakları bir kampanya hayata geçirdik.

ICBC Turkey markasıyla 2015 yılının Mayıs ayından bu yana Türkiye’de hizmet veren dünyanın en büyük bankası ICBC, yeni mobil bankacılık uygulaması ile kurumsal bankacılıkta olduğu gibi bireysel bankacılık alanında da hizmet veriyor.

ICBC’nin yenilenen uygulamasını AppStore veya Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

ICBC Turkey
ICBC Turkey
ICBC Turkey
ICBC Turkey
Developer: ICBC Turkey
Price: Free