1 milyon müşteri sayısını aşan CEPTETEB, Altın Örümcek’te iki ödül birden aldı

TEB’in dijital bankacılık uygulaması CEPTETEB, 2002 yılından bu yana web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin ödüllendirildiği 16’ncı Altın Örümcek Web Ödülleri’nde iki ödüle layık görüldü. 

Tüketicilerin dijital bankacılık işlemleri için kolay çözümler üreten uygulama, “En Erişilebilir Mobil Uygulama” ödülü alırken, aynı zamanda bankacılık ve finans kategorisinde “Mobil Uygulamalar” kategori birincisi de yine CEPTETEB oldu. 

CEPTETEB’in aldığı ödüllerle ilgili açıklamada bulunan TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi şöyle konuştu:

Bankacılık sektöründe dijital kanalların kullanım oranı hızla artıyor. Müşteriler, hem kolaylık hem de zamandan tasarruf sağlayan bu kanalları daha fazla kullanıyor. Biz de TEB olarak, bu alandaki yatırımlarımızın odağında bulunan dijital bankacılık platformumuz CEPTETEB ile müşterilerimizin bankacılık işlemlerini dijital kanallardan kolayca yapmalarını sağlıyoruz.

Altın Örümcek’te alınan ödüllerin uygulamanın başarısının göstergesi olduğunu vurgulayan Mendi, CEPTETEB mobil uygulamasının 1 milyonu aşan kullanıcıya ulaştığını, Türkiye’nin en erişilebilir mobil uygulaması ödülü ile CEPTETEB’in doğru yolda olduğunu bir kez daha gördüklerini kaydetti.