Cardtek Money 20/20’ye katılacak

Ödeme sistemleri ve finansal teknolojiler alanında sundukları çözümler ile tanınan Cardtek, Las Vegas’ta gerçekleşecek olan Money 20/20 etkinliğine katılacak.

85 ülkeden 4.500 katılımcı şirket ve aralarında 1.700’ü aşkın CEO ve üst düzey yöneticinin de bulunduğu 11.000’den fazla ziyaretçinin katıldığı Money 20/20, dünyanın en büyük yenilikçi ödeme ve finansal hizmetler etkinliği olarak biliniyor.

Ödeme sistemleri geliştirme alanında 15 yılı aşkın deneyime sahip olan Cardtek, etkinlik boyunca öncü çözümlerini katılımcılarla paylaşacak. Şirket, etkinlikte açık ve kapalı uçlu ulaşım çözümleri, otomatik ödeme toplama sistemi (AFC) ve EMV Kernel çözümleri başta olmak üzere Akıllı Şehirleşme Çözümleri’ni tanıtacak.

Cardtek, Money 20/20’de neler paylaşacak ? 

Aynı zamanda araç-içi ödeme, giyilebilir cihazlar, güvenli mağaza çözümleri ve sadakat yönetimi programlarını kapsayan Cardtek’in Dijital Cüzdan Platformu ve donanım çözümlerine dair yenilikler, etkinlik alanında ziyaretçilerle paylaşılacak. Üst düzey yöneticileri ve alanında uzman ekibiyle etkinlik boyunca Cardtek, kurumların etkin maliyet yönetimi, siber tehdit yönetimi ve yenilikçi, patentli tasarım ve mühendislik aracılığıyla uluslararası standartlarla uyumlu projelere imza atma stratejilerini paylaşacak.

Şirket aynı zamanda Haziran 2017’de Dubai’de lanse edilen, NXP Semiconductors ortaklığıyla gerçekleştirilen dünyanın ilk ulusal mobil cüzdanı projesi ve Temmuz ayında hayata geçen Hindistan’ın ulusal akıllı kart standardı Rupay sertifikalı bankacılık sistemleriyle entegre ilk ulaşım kartı projesinde stratejik çözüm ortağı olarak yer aldı.

Akıllı Şehirleşme alanının bu öncü çalışmalarından elde ettiği deneyimle Cardtek, Money 20/20’de, 1529 numaralı stantta ziyaretçilerini kabul edecek. Cardtek standını ziyaret etmek isteyenler 22-24 Ekim tarihleri arasında 10:00-19:00 ve 25 Ekim 10:00-14:00 saatleri aralığında uğrayabilecek.