Ödeme Teknolojileri
Ödeme Sistemleri, E-Ticaret, Teknoloji

Hepsipay e-ticarette hızlı ve güvenli ödeme imkanı sunuyor

Kullanıcılarına hızlı, pratik ve güvenli ödeme imkanı sunan Hepsipay, faaliyete geçtiği ilk yılda 1.000’i aşkın üye iş yerine ulaşmayı başardı.

Türkiye’nin en büyük e-ticaret şirketi olan Hepsiburada’nın çevrimiçi ödeme dünyasındaki girişimi ve kredi kartı veya banka kartıyla elektronik ortamda yapılan bütün tahsilat işlemleri için güvenli ve pratik elektronik para ve ödeme hizmetleri sunan Hepsipay, ilk yılında 1.000’den fazla üye iş yerine ulaştı.

BDDK tarafından 2016 yılının Haziran ayında alınan izinle hizmet vermeye başlayan Hepsipay, üye işyerlerinin farklı ihtiyaçlarını karşılamaya ve eTicaret iş modellerini desteklemeye yönelik geliştirdiği Sanal POS ödeme altyapısıyla online alışverişlerde Türkiye’nin en büyük 7 kart markasıyla tek çekim veya taksit ile ödeme seçenekleri sunuyor. Tek sözleşme ile tek bir komisyon üzerinden çalışma ve tek elden tüm tahsilatları kontrol etme imkanı bulan e-ticaret işletmeleri, bütün süreci bankalarla ayrı ayrı yönetme zahmetinden kurtularak tahsilatlarını uygun komisyon oranı ile kolayca gerçekleştirmesini sağlıyor.

Hepsipay neler sunuyor ?

Hepsipay’in sunduğu teknolojik altyapı ve çözümler ile işletmeler, elektronik ortamda gerçekleşen sahtekarlık ve diğer güvenlik problemlerine karşı üst düzey koruma imkanı sunuyor. Bununla birlikte işletmelerin ödemelerini ertesi iş gününde tahsil edebilmesiyle önemli bir fark yaratıyor.

İşletmeler, Hepsipay’in gelişmiş yönetim platformu ile nakit akışlarını takip ederek iş süreçlerinin ilerleyişini gözlemleyebiliyor ve müşterilerini daha yakından tanıyabiliyor. “Kart Saklama” ve ‘Tek Tıkla Ödeme’ hizmeti her alışveriş için kart bilgisi girme derdine son verirken, hem alışveriş sıklığını hem de müşteri memnuniyetini arttırıyor.

Hepsipay’in bir yıllık cirosunun yüzde 42’si ev tekstil ve mobilya sektöründen oluşuyor. Ciro olarak en yüksek hacimdeki bu sektörleri; oyun, tatil acenteleri, sağlık&kozmetik ve elektronik eşya sektörleri takip ediyor.