Ödeme Teknolojileri
Ödeme Sistemleri, E-Ticaret, Teknoloji

Startsub abonelik modeliyle e-ticareti anlatacak

E-ticaret sektörünün yeni oyuncusu ‘abonelik e-ticaret modeli’ GarantiPartners’da düzenlenecek etkinlikte masaya yatırılacak. Türkiye’de ilk kez anahtar teslim abonelik e-ticaret çözümü sunan Startsub.com Kurucu Ortağı ve CEO’su Deniz Kuran; abonelik e-ticaret modelinin avantajlarını anlatacak.

Son zamanlarda çok konuşulan, yeni girişimlerle adını sıkça söz ettiren abonelik e-ticaret modeli, Startsub.com’un ev sahipliğinde “E-ticaretin Yeni Trendi: Abonelik Modeli” etkinliğinde tüm yönleriyle ele alınacak. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik, 27 Eylül 2017 Çarşamba günü 19.00-21.00 saatleri arasında GarantiPartners Girişim Üssü’nde gerçekleşecek. Etkinliğe katılanlar, Türkiye’de ilk kez anahtar teslim abonelik e-ticaret çözümü sunan Startsub.com’un beyin takımı ve firmalarının başarı hikayelerini kurucularının ağzından dinleme fırsatını bulacak.

Starsub CEO’su Deniz Kuran yazdı: Bizi düzenli gelir kurtaracak!

Startsub.com Kurucu Ortağı ve CEO’su Deniz Kuran abonelik e-ticaret modeli ve avantajlarını; Startsub.com ekibinden Aykut Baştürk dünyadan örnek çalışmaları; yine Startsub.com ekibinden Serkan Kocaman abonelik işi kurulurken dikkat edilmesi gerekenleri anlatacak. Chado Tea’nin Kurucu Ortağı Barış Çekin, Fit Kutu Kurucu Ortakları Orhan Dönmez ve Nazlı Dönmez de başarı hikayelerini dinleyicilerle paylaşacak. Yine etkinliğe katılanlar, yapılacak çekiliş sonrası Chado Tea ve Fit Kutu’dan sürpriz hediyeler kazanacak.

Deniz Kuran: “Girişimciler arasında abonelik e-ticarete büyük bir ilgi var”

Etkinlikle ilgili konuşan Startsub.com Kurucu Ortağı ve CEO’su Deniz Kuran, “Klasik e-ticarette müşteri gider bir ürünü alır ve çıkar; işlem biter, satıcı-müşteri ilişkisi biter. Abonelik e-ticaret modelinde ise müşteri bir ürün veya hizmete abone olur. Abone olduğu o ürün/hizmet aboneye gönderilir veya sağlanır” şeklinde konuştu. Türkiye’de nispeten yeni olan abonelik e-ticaret modelinin tüm dünyada hızla büyüyen bir model olduğunun altını çizen Kuran, “Amerika’da 2014’ten günümüze abonelik modeliyle çalışan e-ticaret sitelerine ziyaretçi sayısı yüzde 800 büyüdü. Türkiye’de de girişimciler arasında abonelik e-ticarete büyük bir ilgi var. GarantiPartners Girişim Üssü’nde düzenleyeceğimiz etkinlikte abonelik e-ticaret modelini tüm yönleriyle ele alacağız. Ayrıca etkinliğe katılanlar, firmalarımızın başarı öykülerini kurucularından dinleme şansına da sahip olacak” diye açıkladı.