Hepsiburada’da kredili alışveriş dönemi

İş Bankası ve Hepsiburada iş birliğiyle sunulan Anında Alışveriş Kredisi müşterilerin Hepsiburada’dan yapacakları 750 TL ve 15.000 TL arası alışverişlerde 48 aya varan taksit imkanı veriyor.

Türkiye’de bir ilk olan bu uygulamayla müşteriler kredi faizine herhangi ek bir ücret ödemeden 7 gün 24 saat anında kredi kullanabiliyor. İş Bankası müşterilerine özel bu çözümle birlikte kredi için bankalara başvuru yapma, onay alma ve para transferi gibi adımlar ortadan kalkıyor. Ayrıca İş Bankası’nın Anında Alışveriş Kredisi için entegre ettiği API sayesinde müşteriler Hepsiburada’dan farklı bir siteye yönlendirilmeden alışverişlerini tamamlayıp Anında Alışveriş Kredisinden yararlanabiliyorlar.

Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen konuya yönelik yaptığı açıklamada online alışveriş ve kredi ihtiyacını birleştirdiklerini belirtiyor. Sezen, “İlk olarak Hepsiburada iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz Anında Alışveriş Kredisi hizmetimiz hem alışverişlerinde dijital kanalları kullanan müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli bir çözüm sunuyor, hem de e-ticaret firmalarının satışlarına anında destek sağlayacak bir yenilik getiriyor” diyor.

Hepsiburada Mali İşler Grup Başkanı Korhan Öz ise e-ticarette müşteri deneyimi geliştiren ve etkileyen en önemli faktörlerin kolaylık ve hız olduğunu yapılan bu iş birliğiyle e-ticarette bir çığır açtıklarını söylüyor. Öz, önemli yeniliği İş Bankası iş birliğinin bir sonucu olarak gerçekleştirmekten mutluluk duyduklarını da sözlerine ekledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.