Sahibinden.com Mobil Uygulaması ile 3 Kategoride Birinci Oldu

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından olan sahibinden.com, Digital Age Dergisi ve MMA Türkiye (Mobil Pazarlama Derneği) işbirliğiyle yılda iki kere düzenlenen “Yılın Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları” araştırmasında, “Pazar Yeri”, ”Emlak” ve “İkinci El” kategorilerinde birinci seçildi.

Yılın ilk 6 aylık döneminin değerlendirildiği araştırma sonucunda mobil uygulamasıyla lider olan sahibinden.com, 3 yıldır üst üste “Pazar Yeri”, ”Emlak” ve “İkinci El” kategorilerinde birinciliği elinde tutuyor.

1467620509_BORA_B____ERKonuyla ilgili açıklama yapan Sahibinden.com’un İş, Servis Ve Müşteri Deneyimi Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Bora Biçer, şunları söyledi:

“Artık günlük hayatın vazgeçilmesi haline gelen mobil; içerik tüketme, servis alma ve paylaşım alışkanlıklarımızın da pek çoğunu yeniden biçimlendiriyor. İnternet kullanımının ve akıllı telefon kullanıcılarının artmasının da etkisiyle online alışveriş de hızla mobile taşınıyor. Teknoloji odaklı ve inovasyonu tüm hizmet alanlarına entegre eden bir şirket olarak, hızlı, kullanıcı dostu ve yenilikçi mobil uygulamalarımız bugün Türkiye’nin en çok tercih ettiği uygulamalar arasında yer alıyor” dedi.

Aylık 40.5 milyon aktif kullanıcı

Aksoy Group bünyesinde, 2000 yılında kurulan sahibinden.com’dan verilen bilgiye göre Mart 2016’da ayda 40.5 milyon aktif kullanıcının, 243 milyon kez ziyaret ederek, 7 milyar sayfa görüntülediği sahibinden.com; 430 çalışanı, 5 milyondan fazla aktif ilanı ve on binlerce ürün çeşidiyle Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformlarından birisi olma özelliğini taşıyor.