Bugün Taksiler, BKM Express ile Ödeme Yapanlara ‘4’te 1’i' Fiyatına

Normalde 28 gün olan Şubat ayının, dört yılda bir 29 gün olduğu “artık yıl”a özel kampanlara BKM Express ve BiTaksi de dahil oldu. 4 yılda bir denk gelen bugüne (29 Şubat) özel olarak Bankalararası Kart Merkezi’nin (BKM) dijital cüzdanı BKM Express ile BiTaksi uygulaması, “BKM Express ile 4’te 1’ini öde” kampanyası başlattı. 29 Şubat’ta (bugün) BiTaksi ile yapılan ve BKM Express ile ödenen 30 TL’ye kadar olan yolculuklarda taksimetre tutarının dörtte biri ödencek.

bitaksi2

29 Şubat Pazartesi 00:00’da başlayan kampanya, bu gece saat 23:59’a kadar sürecek. BKM Express ile ödenen yolculuklarda geçerli olan bu özel gün için hazırlanan indirimden her müşteri bir kez faydalanabilecek. 30 TL’ye kadar olan yolculuklarda tutarın dörtte birinin ödeneceği kampanyada, 30 TL üzeri yolculukların ödemesi ise otomatik olarak 22.5 TL’si düşürülerek tahsil edilecekKampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Bugüne özel indirim kampanyasından yararlanabilmek için BiTaksi ve BKM Express uygulamalarını akıllı telefonlarınıza aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

BiTaksi için

iOS

Android

BKM Express için

iOS

Android