Findeks ile BKM Express 'Kredi Notu' Alacaklar için Kampanya Düzenliyor

Bankalararası Kart Merkezi’nin (BKM) dijital cüzdan uygulaması BKM Express ile Kredi Kayıt Bürosu (KKB) tarafından hayata geçirilen Findeks uygulamasının başlattığı indirim kampanyası bu ay sonuna kadar devam edecek. Findeks’in sunduğu Kredi Notu, Risk Raporu, Çek Endeksi ve Çek Raporu alımlarını kapsayan kampanyada ödemesini BKM Express ile yapanlara yüzde 50 indirim uygulanıyor.

31 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek olan kampanyaya katılmak için www.findeks.com internet sitesinden yapılan alışverişlerde “BKM Express ile öde” seçeneğini işaretlemek yeterli oluyor.

Risk ve Çek Raporu da alınabiliyor

findeks-bkm-express

10 bin adet işlemle sınırlı olan indirim kampanyasında, kullanıcıların ilk Findeks Kredi Notu, Risk Raporu, Çek Endeksi ve Çek Raporu alımlarına yüzde 50 indirim uygulanıyor. 

Türkiye’nin önde gelen 9 bankasının ortaklığı ile kurulan Kredi Kayıt Bürosu tarafından hayata geçirilen Findeks ile bireyler ve kurumlar finansal durumlarını ve itibarlarını kontrol edebiliyor. Findeks’in BKM Express ile düzenlediği kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.