HSBC Türkiye, Bireysel İnternet Bankacılığı'nı yeniledi

HSBC Türkiye, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için Bireysel İnternet Bankacılığı’nı yeniledi. Modern tasarım ve geliştirilen menü yapısıyla müşterilerin tüm işlemlerini daha hızlı yapabilmesine odaklanıldığı belirtilen HSBC Türkiye’den konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre bankanın bireysel internet şubesine gelen yeni özellikler şunlar oldu:

hsbc-internet-bankaciligi-giris

  • Her kategori için ana sayfanın üst kısmına taşınan menü ile tüm işlemlere tek tıkla erişim. Ana sayfaya eklenen hızlı transfer özelliği ile işlem menüleri arasında gezmeye gerek kalmadan tanımlı alıcılara daha hızlı bir şekilde EFT ve havale.
  • Varlıklarım/Borçlarım tablosu üzerinden ilgili hesaplara ait toplam bakiye bilgileri, yatırım ürünlerinin portföy değeri ile kredi, kredili mevduat hesabı ve kredi kartı özet bilgilerine hızlı erişim.
  • Ana sayfadaki ödeme takvimi üzerinden ilgili aya ait gerçekleşen ve bekleyen EFT/havale talimatları, otomatik ödeme talimatları, bireysel kredi taksitleri ve kredi kartı son ödeme tarihlerinin tek sayfada görüntülenmesi ve ilgili ödemelerin ayrıntılarına tek tıkla erişim.

Tablet kampanyası başlattı

hsbc-tablet-kampanyasiTürkiye’de 291 şubesi ve dijital bankacılık kanallarıyla müşterilerine hizmet veren HSBC Türkiye, Bireysel İnternet Bankacılığı ya da Mobil Bankacılık’tan işlem yapan müşterilerine ayrıca tablet çekilişine katılma hakkı sunulduğunu da duyurdu.

Buna göre 31 Ocak 2016 tarihine kadar para transferini ya da kredi kartı ödemesini İnternet Bankacılığı’ndan veya Mobil Bankacılık uygulamasından gerçekleştiren HSBC Türkiye müşterileri, çekilişle 120 adet Samsung Galaxy Tab 3 tabletten birini kazanma şansı elde edecek.