Connect with us

E-Ticaret

E-ticaret Sohbetleri’nde e-ihracat ve ödeme teknolojileri konuşulacak

E-ticaret Çağı Dergisi tarafından düzenlenen E-ticaret Sohbetleri serisinin ikinci etkinliğinde e-ticaret ve dijital ekonomi sektörlerinden profesyoneller yeniden bir araya gelecek.

Etkinlikte mobil ödeme ve e-ticaret sektörlerinin iki önemli ismi bir araya gelecek. Mobil bankacılık ve ödeme sistemleri alanında 16 yıllık bir deneyime sahip olan ÖDED Başkanı Burhan Eliaçık, E-ticaret Sohbetleri katılımcılarıyla yeni nesil ödemeler ve dijital dönüşüm alanındaki bilgi ve düşüncelerini paylaşacak.

Çinli e-ticaret devi Alibaba.com’un Türkiye’deki yetkili iş ortağı E-Glober’ın Genel Müdürü Orkan Aytulun ise küresel ticaret ve yabancı pazarlar hakkında tecrübelerini ve tavsiyelerini aktaracak. Saat 16:00’da başlayacak ve 1 saat sürecek olan etkinliğin moderasyonunu E-ticaret Çağı Yayın Yönetmeni Ümit Öncel sağlayacak.

E-ticaret ile ilgili önemli bilgilerin paylaşılacağı bu etkinliğe ücretsiz olarak katılmak için http://www.eticaretsohbetleri.com adresine girerek kayıt oluşturmak, canlı yayın üzerinden izlemek için ise E-ticaret Çağı’nın YouTube kanalını takip etmek yeterli. Her ayın ikinci ve dördüncü haftasında olmak üzere ayda iki kez gerçekleştirilecek olan E-ticaret Sohbetleri, etkinlikler gerçekleştirildikten sonra YouTube kanalı aracılığıyla online olarak da izlenebilecek.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar