Connect with us

Mobil

Apple Pay kullanımlarına promosyon

Apple’ın önümüzdeki günlerde ABD’nin San Francisco şehrinde yapacağı yeni kampanyada Apple Pay üzerinden yapılan ödemelere özel indirimler sunacağı açıklandı.

apple_pay_sanfranciscoApple, mağaza ve restoranlarda Apple Pay kullanımını teşvik etmek için bu hafta San Francisco’da bir etkinlik düzenleyecek. Firma iki popüler alışveriş bölgesinde, Apple’ın mobil ödeme platformunu kullanan müşteriler için ürün ve hizmetler için ödeme yapmak üzere özel indirim imkânı sunacağını açıkladı.

Apple, 23-25 Haziran tarihleri arasında Hayes Vadisi’nde ve San Francisco Marina’daki belirli mağazalarda geçerli olacak özel kampanyasında Apple Pay kullanan müşteriler için özel indirimler sunacak.

Hayes Vadisi’nde aralarında Azalea, Blue Bottle Coffee, Dish, Minimal ve Welcome Stranger gibi 20’ye yakın markanın kampanyada yer alacağı açıklandı. Diğer tekliflerin birçoğu, Souvla’nın 1 dolarlık donmuş yoğurt, 1 dolarlık Double Decker’tan büyük patates kızartması ve Aether’den ücretsiz hediye kartı gibi seçeneklerden oluşuyor. Marina’da, 16 işyeri, hafta sonu için Apple Pay siparişleriyle benzer indirimler ve ücretsiz ürünler verecekler.

Promosyonda iki park hizmeti de yer alıyor; Spot Hero, San Francisco’da yüzde 50 indirim ve katılımcılara Telefonla Ödeme opsiyonu sunuyor.

Apple Pay, şirket için, önemli bir gelir kaynağı olarak son üç aylık kazanç raporunda 7,04 milyar dolar gelir sağlayan, sürekli büyüyen hizmetler ürün kategorisinin bir parçasını oluşturuyor. Apple Pay kullanımını genişletme planları içinde, kişilerin birbirlerine ödeme yapabildikleri, daha sonra harcama yapabilecekleri kişiden kişiye ödemeler (Apple Cash) yer alıyor.

Kaynak: AppleInsider

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar