Connect with us

Mobil

Wells Fargo PayPal desteği sunmaya başlıyor

ABD’li banka Wells Fargo, PayPal desteği vereceğini açıkladı.

wellsfargoABD’nin önemli bankalarından Wells Fargo, yaptığı resmi açıklama ile kısa bir süre sonra müşterilerine PayPal desteği sunacağını açıkladı. İşbirliği ile Wells Fargo müşterileri mobil cihazları ile yaptıkları alışverişlerde PayPal’ı kullanabilecek. Wells Fargo müşterileri, çevrimiçi mobil ortamlarda, milyonlarca satıcı alışveriş için PayPal’ın üzerinde ödeme yapabilecek. Bu anlaşma, şirketlerin kendi alanlarındaki liderliklerinden yararlanacak. Bu sayede müşteriler bir Android telefon üzerinden NFC yardımı ile PayPal’i Wells Fargo Banka Kredisi veya Kredi Kartı ile kullanabilecekler.

PayPal Ticari Sorumlusu Gary Marino, “Wells Fargo, müşterilerin ticaret deneyimlerini güvenli ve kullanışlı hale getirmek için odaklanmış bir finansal hizmetler lideri” dedi. Marino sözlerine şöyle devam etti: “Onları bir lansman ortağı olarak adlandırmaktan ve ortak müşterilerimize değer katan gerçekten yenilikçi mobil ve dijital ödeme deneyimlerinin sunumunda işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz.”

Wells Fargo’da mobil bankacılık, 20 milyondan fazla aktif müşteri ile en hızlı büyüyen kanal. Android müşterileri, ayda ortalama 16 oturumla en çok aktif olan müşteri grubunu oluşturuyor.

Kaynak: Wells Fargo

Reklam BKM_FTI_Banner_728x90
Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar