Connect with us

Ödeme Teknolojileri

Turkcell bayileri yazarkasa ile online satış yapacak

Ingenico yazarkasaPOS’lar için geliştirilen özel Turkcell satış uygulaması, özel paket satışları, TL yükleme ve fatura ödemelerini kolaylaştırıyor.

IngenicoIngenico, kontör satış uygulaması dahil birçok paket satışını içeren özel Turkcell uygulamasını iş ortağı Interpay ile Ingenico yazarkasaPOS cihazlarında çalışır hale getirerek Turkcell İletişim Merkezleri (TiM) ve Turkcell bayilerinin işlemlerini kolaylaştırdığını duyurdu.

Uygulama ile bayiler Ingenico yazarkasaPOS‘lar üzerinden TL yükleme ve fatura ödemelerinin yanı sıra cepten internet paketleri, ses paketleri, Turkcell TV gibi çeşitli Turkcell hizmetlerinin de satışını yapabilecek. Bayiler bu sayede Ingenico yazarkasaPOS‘lar ile fiş vermenin ötesinde katma değerli servislerin de satışını gerçekleştirebilecek.

Sahadaki yazarkasaPOS cihazlarının sayısının 140 bini geçtiğini ifade eden Ingenico Türkiye ve Ortadoğu Genel Müdürü Alpay Sidal, yeni uygulamayı kullanmak isteyen Turkcell bayilerinin, bağlı bulundukları TDM’ler üzerinden Turkcell’den onay almasının yeterli olduğunu kaydetti.

Reklam BKM_FTI_Banner_728x90
Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar