Connect with us

E-Ticaret

Pizza Hut ayakkabıdan pizza siparişi dönemini başlattı

ABD merkezli pizza zinciri Pizza Hut, üzerindeki sensör ve donanımlar yardımı ile sipariş verebilen ayakkabısını tanıttı.

pie-tops-hed-2017Ödeme teknolojileri farklı alanlarda gelişmeye devam ediyor. Son olarak ünlü pizza zinciri Pizza Hut, sipariş verebilen ayakkabısını tanıttı. Spor ayakkabı tasarımcısı Dominic Chambrone (bilinen adıyla Ayakkabı Cerrahı – Shoe Surgeon) tarafından tasarlanan spor ayakkabılar online olarak pizza siparişi verebiliyor. Pizza siparişi ayakkabının dilinde bulunan özel bir butona basılarak gerçekleştiriliyor.

Telefona yüklenen özel bir uygulama ve ayakkabıya entegre edilen GPS ile konum belirleme teknolojilerinin kullanımı ile ortaya çıkan ödeme çözümünün şimdilik seri üretimi yapılmayacak. El yapımı ve sadece 64 çift üretilen özel ayakkabılar sosyal medya ve basındaki önemli isimlere gönderilecek. Ayakkabılardan birkaç çift ise Pizza Hut’ın hayranlarının kullanımına sunulacak.

Pizza Hut’ın bu özel ayakkabısı ile birlikte sunulan özel kampanya Mart ve Nisan aylarında ABD’de geçerli olacak ve ayakkabıyı kullananlar 7.99 dolarlık 2 büyük boy pizza siparişi verecek. Ayakkabıların reklam filminde ise ayakkabıların nasıl kullanıldığını eski NBA yıldızı Grant Hill rol aldı.

 

Reklam BKM_FTI_Banner_728x90
Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar