Connect with us

E-Ticaret

İş Bankası'ndan e-ticarette yeni ödeme yöntemleri

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan İş Bankası e-ticaret alanında dünya çapında geçerli 13 yerel alternatif ödeme yöntemini de sunmak için PPRO Grubu ile ortaklık kuruyor.

İş Bankası ödeme sistemlerini gerçek zamanlı çevrimiçi bankacılık ödeme yöntemlerini ve e-cüzdanlara erişim sağlayacak şekilde genişletiyor. Yapılan çalışma ile İş Bankası,  Avrupa, Asya ve Latin Amerika’daki 25’den fazla ülkedeki dünyanın önde gelen ve gelişmekte olan e-ticaret pazarlarına girmek isteyenlere ödeme çeşitliliği sunacak.

“Dijital devrim tüketici davranışını değiştiriyor ve değişen ihtiyaçlarını karşılamak için adımlar atmamız gerekiyor. İş Bankası, müşterilerimize alternatif ödeme planları ve kart ödemeleri sunma konusunda Türkiye’nin ilk bankası” diyen İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu, müşterilerimizin artık her türlü uluslararası ve yerel ödeme yöntemlerini güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde kullanabileceği anlamına geliyor. Bu ortaklıkla müşterilerimiz için e-ticaretin güvenliğini sağlamak için kapıları açacağız ve bu da Türkiye’nin ihracat rakamlarını yükseltmeye yardımcı olacak.”

PPRO Group’un CEO’su Simon Black ise konuyla ilgili olarak şunları ifade etti: “İş Bankası ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz, ki şimdi İş Bankası, çevrimiçi ticaret yapanların kazançlarını yeni global pazarlarda artırmalarına ve böylece yerel ödeme yöntemleri zenginleştirmelerine olanak tanıyor.”

Reklam BKM_FTI_Banner_728x90
Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar