Connect with us

Yenilikler

PayU Türkiye ile Facebook Messenger üzerinden araç kiralanacak

payu araç kiralama tasit.com Botudio

PayU Türkiye ile sektörlerinin önde gelen firmaları Tasit.com ve Botudio işbirliğiyle hayata geçirilen proje kapsamında, Facebook Messenger üzerinden araç kiralamak mümkün oluyor.

Mobil cihazlardan ya da bilgisayardan hızlı ve güvenli biçimde araç kiralamak için Facebook Messenger üzerinden boş bir mesaj alanı açarak Tasit.com yazmak yeterli. Mesajı Botudio’nun geliştirdiği bir “bot” (robot) yanıtlıyor.

payu 2Facebook Messenger botu ile araç kiralama sohbeti

Aracın kiralanacağı yer, tarih ve saat aralıkları gibi sorular yönelten bot, kullanıcıya en uygun alternatifleri Tasit.com üzerinden aldığı veriler arasından seçiyor.

Araç modelleri ve fiyatlarına ilişkin alternatifler yine aynı konuşma ekranı üzerinden sunuluyor ve kullanıcının tercihini belirtmesi isteniyor. Seçimini yapan ve irtibat bilgisini veren Facebook Messenger kullanıcısı, PayU tarafından hazırlanan güvenli ödeme sayfasına yönlendiriliyor ve ödemesini gerçekleştirerek kiralama işlemini sonlandırıyor.

PayU Türkiye CEO’su Emre Güzer ise yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “PayU çatısı altında sunduğumuz online ödeme hizmetleriyle her geçen gün e-ticaretin, online ödeme almanın sınırlarını yeniden çizecek çalışmalar içinde bulunuyoruz. Botudio ve Tasit.com ile geliştirilen bu projenin, online ödeme rahatlığının müşterilerin günlük yaşamının kolay bir parçası haline gelmesi yolunda büyük bir adım olduğunu düşünüyoruz.”

Reklam BKM_FTI_Banner_728x90
Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar