Connect with us

Ödeme Teknolojileri

Blockchain bizi nereye götürecek?

Digital Money Forum etkinliğinin son paneli yine günün en gözde konularından birisi olan blockchain üzerineydi. Bu bölümün moderatörlüğünü Transform Group/BitAngels Kurucusu ve CEO’su Michael Terpin üstlendi. Ona panelde eşlik eden isimler ise Blockchain Capital Yönetici Ortağı Brock Pierce, Consensys Systems LLC Kurucusu Joseph Lubin ve Bloq Kurucu Ortağı Matthew Roszak oldu. Blockchain konusunda neredeyse tüm detayları değerlendirmeye çalışan katılımcılar konunun  kısa ve uzun vadelerde dünya ekonomisine etkileri konusunda da fikirlerini katılımcılarla paylaştı.

Geliştirilen uygulamaların merkezi ve yaygın bir ağa sahip olması gerektiğini ve son kullanıcının menfaatlerini gözetmesi gerektiğini belirten Joseph Lubin’in görüşlerini paylaştı. Buna ek olarak blockchain’in FinTech kulvarında en yüksek ivmeye sahip teknolojilerden biri olduğuna vurgu yapan Brock Pierce ödeme yöntemlerinin en hızlı, güvenli ve pratik yolunun blockchain olduğunu işaret etti.

Sanal para birimlerinin bizi yepyeni bir döneme sürüklediği kesin. Bu panel ise hem pazarın uzman isimleri hem de blokchain yatırımı yapan kişilerin sahnede olmasıyla önemli bir yere sahipti.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar