Connect with us

Digital Money Forum

Modern finansa artırılmış gerçeklik dopingi

img_0669Bireysel bankacılık ve mobilin konuşulmaya başladığı bölümde ilk konuşmacı dünyaca ünlü bir isim olan Brett King’di. Moven’ın CEO’su ve kurucusu olan Brett King, artırılmış gerçeklik ve yaşamlarımızla ilgili değişime vurgu yaptı. Önümüzdeki 20 yılda, geçmiş 250 yıla kıyasla çok daha fazla değişim olacağını savunan King, artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik gibi teknolojilerin modern finans dünyasını değiştireceğine dair vurgu yaptı.

Konuşmasında çağımızın teknoloji açısından gittikçe zenginleşmesi ve mevcut iyi yapılandırılmış endüstrilerin genişlemesi ile mobil dünya konusundaki taleplerinden değişmesine neden olduğunu belirten King, Moven mobil uygulamasının ve Moven kartların bu gelişimdeki rollerinden bahsetti. Gelişen hayat tarzlarımızın finans sektörüne adapte olmakta güçlük çekecek olsa da geleceğin bu iki oluşumun birleşiminden oluşacağını söyledi ve finans alanının ne kadar önemli olduğunu izleyenlere bir kez daha hatırlattı.

Amazon’un en çok okunan yazarlar arasında da yer alan Brett King’in 40’dan fazla ülkede konuşma yapan, TED ve Wired gibi sunumlarda sahnede yer alan bir isim olduğunu hatırlatalım. Aynı zamanda kişisel finans yönetimi uygulaması Moven’ın da kurucusu ve CEO’su olması, Brett King’i bugün sahneye çıkan en önemli yıldızlardan biri yapmaya da yetti.

Reklam BKM_FTI_Banner_728x90
Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar