Connect with us

Digital Money Forum

Apple Pay için sadakat programı entegrasyonu

apple payPerakende nakit ve mobil işlemler için ödeme teknolojisi sağlayıcısı USA Technologies, Digital Money Forum 2017’de sadakat programını Apple Pay’e entegre edeceğini duyurdu.

Apple Pay ile entegre olacak sadakat programı öncelikle ülke çapında 300.000 otomat makinede geçerli olacak. Entegrasyonu takiben operatörler cep telefonu faturalarını kolay, güvenli ve özel ödeme yöntemiyle Apple Pay üzerinden alabilecekler.

Otomatlar müşteriyi tanıyacak

Satın alma işlemi yapmak isteyen tüketiciler, USAT’ın ePort Connect platformuna bağlı otomatlarda geçerli olan özel tekliflerden, promosyonlardan ve indirimlerden yararlanabilecek. USA Technologies önümüzdeki aylarda bu teknolojiyi kullanıma sunacak. Teknolojinin örnek uygulaması ise bugün CES 2017’de düzenlenen Dijital Para Forumu’nda sergilendi.

Apple Pay ile sadakat programı, piyasadaki operatörlerin tüketicilere kolaylıkla bağlılık ve indirim fırsatları sunma fırsatı sunacak. Apple Pay ile ödeme yapan tüketiciler, fiziksel bir kart göstermek veya bağlılık kartları çıkartmak zorunda kalmadan iPhone’larını temassız okuyucuya okutarak sadakat puanlarını otomatik olarak kazanacaklar.

Reklam BKM_FTI_Banner_728x90
Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar