Connect with us

Fintech

BNP Paribas fintech eğitim programını tekrar başlatıyor

bnp-paribas-fintech-accelerator-program-commonaccordBNP Paribas yarının bankalarını inşa etmek adına fintech eğitimlerine başlıyor. Bankanın amacı müşterilerin, çağın da getirisiyle artan beklentilerini en iyi şekilde karşılamak ve onlara benzersiz bir bankacılık deneyimi sunmak. Birinci dönemin başarısından ve bu süreçte geliştirilen ikinci el güvenli araba alış-satış çözümü olan PayCar’ın lanse edilmesinden sonra BNP Paribas ikinci dönem eğitimi olan ” Fintech & Corporate Accelerator” programını gerçekleştireceğini duyurdu.

Fikir geliştirmede BNP Paribas yanınızda

4 haftalık programın içeriğinde bankaların çeşitli sektörlerde stratejik çözümler yaratmaları ve spesifik sorunlarını inovatif yöntemlerle çözmeleri bekleniyor. Elde edilen start up fikilerini en uygun konuma getirmek ve pazara oturtmak adına BNP Pazarlama departmanları ve teknik desteği de hazır bulunacak. Paris’te gerçekleşecek programda kişilerin ev sahipliği L’Atelier BNP Paribas tarafından üstlenilecek. Bu teşvik edici programın başındaki isim olan Emmanuel Touboul’a göre, ” Sektörde yaptığımız start-uplar öncü niteliği taşımakta. Program tamamen iş geliştirme üzerine odaklı olmakla beraber programın tabanındaki amaç start-uplara, BNP Paribasa’a ve bizden de dolaylı olarak müşterilerimize değer katmak var. Geliştirilen her proje bizim için özel olmakla birlikte yüksek potansiyel gördüğümüz çalışmalarla bire bir ilgilenmekteyiz. Sağladımız başka imkanlar arasında bütçeyi hazırlama ve iş modelini test edebilmek gibi ayrıcalıklar bulunuyor.”

Geliştirilen start-uplar; Dijital bankacılık çözümleri, varlık yönetimi, araç kiralama ve filo yönetimi gibi birçok farklı sektör ile alakalı olabiliyor. Seçilen start-uplar Mart 2017’de pratiğe dökülecek ve her yönden geliştirilmeye çalışılacak.

Reklam BKM_FTI_Banner_728x90
Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar