Connect with us

Yenilikler

Sanal danışman Munnypot'un lansmanı Britanya'da yapıldı

munnypotlogoFinans danışmanlığı sunan Cavanagh adlı firmanın kurucularının yarattığı Munnypot Britanya’da iş ortaklarına tanıtıldı. Bir robot danışman olma özelliği taşıyan Munnypot dünyada türünün tek örneği. Mesajlaşma dinamiklerine sahip olan uygulama ile münferit kişiler yatırımları ve varlıkları gibi finansal konularda danışmanlık hizmetinden faydalanabilecek.

Çalışma şekli

Munnypot ile kayıt yapan kullanıcılar basit sorularla hedeflerini belirleyebilmekte. Elbette sadece mantıklı senaryolarda tam anlamda etkili olan uygulama tutarsız plan yapılandırmalarında kullanıcıyı bu konuda uyarıyor.

Üst düzey ortaklar

Five Degrees, Virtual Affairs, SEI ve Ortec Finance ortaklığında geliştirilen bu uygulama ile insanların geleceklerini inşa etme anlayışı kökünden değişiyor. Firmanın Genel Müdürü Brett Williams’a göre:” Biz Munnypot’un Britanya için ezber bozacak bir atılım olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca gerek sade, kolay kullanımya gerekse fonsiyonel tasarımıyla Munnypot’un sadece genç kitlelere değil birçok tüketici segmentine ulaşacağına inanıyoruz.”

Müşteri memnun

Munnypot’un kurucularından Simon Redgrove pazarı sarsmak istediklerini ve bu sayede son teknoloji ile çalışan şirketlerle ortaklık yapmak istediklerini belirtti. İlk izlenimlere göre olağanüstü oranda pozitif geri dönüş aldıklarını da belirten Redgove 2017’deki müşteri tabanını şimdiden oluşturmaya başladıklarını ifade etti.

Reklam BKM_FTI_Banner_728x90
Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar