Connect with us

Fintech

PayU Startup Weekend 25-26-27 Kasım'da fintech'ler için düzenlenecek

payu-startup-weekendPayU Türkiye ve Stage-Co tarafından organize edilen Startup Weekend FinTech
etkinliğine kayıtlar devam ediyor.

Finansal Teknolojiler alanındaki profesyonelleri, startupları, e-ticaret ile uğraşan herkesin ilgisini çekecek ve bir tam haftasonu sürecek olan proje kampı Startup Weekend FinTech, Türkiye’de ilk kez PayU sponsorluğunda gerçekleşiyor.

Online alışveriş ve dijital bankacılık hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelirken, hem Türkiye’de hem de dünyada FinTech (Finansal Teknolojiler)’e yönelik çalışmalar destekleniyor, hem bankalar hem de diğer finans kuruluşları tarafından yoğun ilgi görüyor. Yatırım açısından bakıldığında da FinTech startupları, dünya genelinde 2016’nın yıldızı olduğu görülüyor. Finansal Teknolojiler, bankacılık, ödeme sistemleri, eticaret, dijital ödeme çözümleri, mobil ödemeler üzerinde çalışan startupların aldığı yatırım, 2015’in ilk çeyreğine kıyasla, 2016’da %67 artış göstermişti.

PayU Türkiye’nin ana sponsoru olduğu etkinlik ücretsiz ve startup dünyası, teknoloji, inovasyon ve ödeme sistemleri ile ilgilenen herkes davetli. Stage-Co tarafından düzenlenen etkinliğe Habita Coworking evsahipliği yapacak. Etkinliğe kayıt için buraya tıklayarak başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Reklam BKM_FTI_Banner_728x90
Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar