Connect with us

E-Ticaret

Hepsiburada'dan KOBİ ve Girişimcilere E-Ticaret Daveti

Türkiye’nin en kapsamlı pazarlama etkinliği olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) Anadolu’ya destek veren e-ticaret platformu Hepsiburada.com, KOBİ’lerle ve girişimcilerle bir araya gelecek. “Yeni Nesil İşler, Yeni Nesil Süreçler, Yeni Nesil Ürünler” başlığı ile 1 Eylül’de Novotel Konya’da yapılacak İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) Anadolu konferansı kapsamında Hepsiburada.com Pazaryeri Yöneticisi Mehmet Ekerbiçer, e-ticaret pazarının sunduğu yeni nesil iş fırsatlarını anlatacak.

2016’da 10. yılını kutlayan İPZ Anadolu konferansında bir konuşma yapacak olan Hepsiburada.com Pazaryeri Yöneticisi Mehmet Ekerbiçer, e-ticaret sektörü hakkında güncel bilgiler verirken, katılımcıları dünyada ve Türkiye’de yükselen bu yeni nesil iş alanına dahil olmaya davet edecek.

KOBİ’lere ücret ödemeden e-ticaret yapma platformu

1472197755_HepsiburadaHepsiburada.com’un Pazaryeri platformunun KOBİ’lerin, esnafların, büyük-küçük tüm şirketlerin e-ticaret sektörüne ücret ödemeden girmesine imkan tanıdığını belirten Ekerbiçer, etkinlikte e-ticaret ile iş hacmini büyütmenin, kazancını artırmanın püf noktalarını paylaşacak. 30 farklı kategoride 2 milyondan fazla ürünle hizmet veren hepsiburada.com, Pazaryeri platformuna daha çok iş ortağını dahil ederek, e-ticaret sektörünü büyütmeyi hedefliyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar