Connect with us

E-Ticaret

Protel Gıda Perakendeciliğinde Müşteriyi 360 Derece Tanıyacak

Konaklama ve turizm sektörüne teknoloji çözümleri sunan Protel, gıda perakendeciliğini omnichannel (çoklu kanal) ticaret ile buluşturdu. Protel-F&B 360 isimli çözüm, internetten, mobil uygulamadan ya da çağrı merkezinden iletişime geçen müşterileri tanıyabiliyor, sipariş kabul edebiliyor ve kişiye özel kampanyalar oluşturarak müşteriye anında sunabiliyor.

Kafe ve restoranlara yerleştirilen kiosklardan da sipariş alabilen çözüm ile restoran ve kafeler hangi müşterinin ne zaman ne miktarda ne satın aldığı gibi alışveriş alışkanlıkları da analiz edilebiliyor.

Türkiye, Doğu Avrupa ve Körfez ülkelerinde sunulacak

1471505326_Metin_Arghan__k______k_fotoProtel-F&B 360’ın perakendenin en güncel kavramı olan omnichannel’ı, yani müşteriye her kanaldan ulaşmayı ve her kanaldan sipariş alabilmeyi destekleyen bir sistem olduğunu söyleyen Protel Yönetim Kurulu Başkanı Metin Arghan, “İşletmelerin müşterisini yakından ve samimi olarak tanımasını, sipariş alışkanlıklarını öğrenmesini ve unutmamasını, müşteriye özel ikramlarda bulunmasını mümkün kılacak bir çözüm hazırladık. Türkiye’nin ardından Doğu Avrupa ve başta Dubai olmak üzere çeşitli Körfez ülkelerinde Protel-F&B 360 çözümünü sunmaya başlıyoruz” dedi.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar